Aaaa, žiju si svůj Sadodiskopříběh....

BARKA
1.5.2010

Stejně jako před rokem se žižkovský Palác Akropolis zahalil do kůže, latexu, třpytu a dunivých rytmů Sado Disco. Cocotte Minute tu po loňském pomyslném uvedení první části alba, vpravili na svět i slibovanou část druhou.

S tanečními rytmy v kombinaci s rockovou hudbou si ale nejprve pohrála předkapela Kofe-in ve vlastním a pro mě záhadném stylu. Některé však k pohybu vyburcovala. Jejich debutové album Osobní vesmír si svou premiéru odehrálo také loňského dubna a singlem z něj Sebe mi dej se kapela rozloučila.

Ihned s jejím odchodem se v sále rozezněly hlasy požadující nástup Cocotte Minute na scénu. Netrvalo dlouho a v přítmí sálu se konečně zjevili. Nejprve vsadili na klasiku svých trháků Svatej pokoj, Každej ten den, po kterých se dostalo na přivítání. Zostra se jelo i dál až k odhalení Zellera, který do té doby ukrýval svůj latexový poklad v mikině.
 
Věrnost a oddanost fanoušků se projevovala neustálým vynášením jména kapely do nebeských výšin. Naložený Zeller to komentoval slovy: „…ti přijdou až po desátý hodině. Já jsem Olympic, vole! Janda. Ale Dalibor!“ Po tomto předělu nebo hudební exkurze do osmdesátek, ve které došlo i na obávanou „Kličkovanou“, přišlo na novinky Čas, Travič vody, Rakve'n'roll a v rytmu Sado Disco jedničky se pokračovalo.
 
Cocotte Minute
 
Fanoušci pak opět zareagovali jako skvělý předěl mezi novým a starým a svým pokřikem oznámili návrat ke starší protřené tvorbě. Na pódiu se dokonce objevilo i pár nesmělých stagediverů, kteří se vrhali do neukázněného běsnícího kotle pod. Celou sadodiskotékovou smršť korunovala závěrečná Kopem! a přídavky Bastard a Měl bych tě sejmout.

Jak se zdá z prvního poslechu novinek, Cocotte Minute opět kromě svých charakteristik vsadili na propracované texty. Tak raz, dva, tři vpřed na album, které oficiálně vychází 1. května.

Facebook MySpace Linkuj.cz Jagg.cz Google

KOMENTÁŘE

EXPRES A TISKOVÉ ZPRÁVY

ANKETA

PODPORUJEME

POSLEDNÍ FOTOREPORTY

Kometa Fest
14.02.2013

Kometa Fest

Konono No.1
03.02.2013

Konono No.1

Kiesza
02.02.2013

Kiesza
ARCHIV

DOPORUČUJEME